• Szerokość
    • Rozmiar treści
terminal płatniczy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i słuchając ich sugestii, zamontowaliśmy kolejne urządzenie do płatności gotówkowych jaki i bezgotówkowych na Miejskiej Stacji Paliw. Pozwoli ono rozładować ruch i skrócić czas obsługi. Dotąd na cztery stanowiska do tankowania, przypadał jeden terminal płatniczy, co powodowało niekiedy tworzenie się kolejek. Od czwartku dwa dystrybutory obsługuje jedno urządzenie płatnicze.

Miejska Stacja Paliw ruszyła 20 marca b.r. Wyposażona jest w sześć dystrybutorów, przy których można zatankować benzynę bezołowiową Pb 95, olej napędowy i płyn AdBlue do oczyszczania spalin, a także płyn do spryskiwaczy. Do dyspozycji klientów są także myjki do szyb, kosze na śmieci, darmowy kompresor, symbolicznie płatny odkurzacz i ciśnieniowa myjka do tapicerki samochodowej.

Płatności dokonuje się w trzech urządzeniach przypominającym bankomat, które informują klientów pisemnie i dźwiękowo jak przejść do następnego etapu transakcji. Płatności za usługę tankowania paliwa mogą być dokonywane w systemie bezgotówkowym lub gotówkowym, za minimalną kwotę 10 złotych. Na podstawie pobranego z urządzenia paragonu, w kasie MZK można otrzymać fakturę VAT. W przypadku konieczności wydania reszty (z płatności gotówkowej), tankujący otrzyma bon do wykorzystania na miejskiej stacji, ważny przez kolejne 30 dni.

Miejska Stacja Paliw czynna jest całodobowo, ewentualne przerwy w jej funkcjonowaniu spowodowane są potrzebą uzupełnienia zbiorników.

terminal płatniczy     

K.G.

Do góry