• Szerokość
    • Rozmiar treści
plakat akcji
Plakat informacyjny akcji Drzewko za makulaturę

Po dwóch latach przerwy, związanych z pandemią powraca akcja edukacyjna pod hasłem „Drzewko za makulturę”, która organizujemy w partnerstwie z Powiatem Stalowowolskim. Wydarzenie odbędzie się 7 maja w sobotę.

Za 5 kilogramów makulatury można będzie zabrać ze sobą jedną, dowolną sadzonkę, maksymalnie 5 sztuk. W tym roku do wyboru są: bez, borówka amerykańska, cis, dereń, hibiskus, morwa biała, świerk srebrny.

Makulaturę będziemy przyjmować od Państwa w dwóch naszych punktach:
w Rupieciarni przy ulicy 1-Sierpnia 18 A,
– na terenie Zakładu Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych, przy ulicy COP 25 (wjazd od strony fIrmy IKEA).

ZMBPOK, wjazd od ulicy Władysława Grabskiego.
Stanowiska wagowe dla samochodów osobowych, ZMBPOK

Bardzo prosimy osoby, które planują dowieźć makulaturę samochodami, o udanie się na teren ZMBPOK, na strefie przemysłowej. Będzie tam dla Państwa przygotowanych kilka punktów wagowych, co znacznie oszczędzi czas oczekiwania w kolejce. Pieszych i rowerzystów, którzy posiadają mniejsze ilości makulatury zapraszamy do Rupieciarni 1. Prosimy również  o stosowanie się do zaleceń naszych pracowników, którzy będą pomagali Państwu szybko i sprawnie przeprowadzić zbiórkę surowca.

Drzewka wydawane będą przed budynkiem Starostwa Powiatowego, przy ulicy Podleśnej. Tam też zapraszamy na nasze firmowe stoisko, gdzie nie zabraknie konkursów z ciekawymi nagrodami.

Stoisko firmowe MZK podczas akcji Drzewko za makulaturę.
Do góry