Biuro Obsługi Klienta

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych i odpadów zbieranych selektywnie, gmina Stalowa Wola - 2018r. i I kw.2019r.

Wywóz odpadów

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych gmina Stalowa Wola – I kw.2019 r.

NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁE JEDNORODZINNE I NIERUCHOMOŚCI NIEZAMIESZKAŁE

Osiedle2018I
2019
II
2019
III
2019
IVVVIVIIVIIIIXXXIXII
ZASANIE, FLISAKÓW, LASOWIAKÓW, SKARPA, PŁAWOWtorki2
15
29
12
26
12
26
10
24
8
22
5
19
3
17
31
14
28
11
25
9
23
6
20
4
18
PRZEMYSŁOWA, HANDLOWA (+ zsypy)
ŚRÓDMIEŚCIE, FABRYCZNE, CENTRALNE, WYZWOLENIE, METALOWCÓW
SWOŁY, ENERGETYKÓW, HUTNIKÓW IIWtorki8
22
 5
19
5
19
3
17
30
15
29
12
26
10
24
7
21
4
18
2
16
30
13
27
11
24
HUTNIKÓW I, HSW
PODLESIE, KWIATKOWSKIEGO (+ zsypy)
WIDOK, MŁODYNIE, PORĘBYCzwartki3
17
31
14
28
14
28
12
26
10
24
7
21
5
19
2
16
30
13
27
11
25
8
22
6
20
PIASKI
PIASKI II, PODCHOINIE, SANDOMIERSKA
CHARZEWICE, SOCHYCzwartki10
24
7
21
7
21
5
19
4
17
30
14
28
12
26
9
23
6
20
4
18
31
15
29
13
27
ROZWADÓW
POSANIE, KARNATY, BRANDWICKA

Harmonogram wywozu odpadów zbieranych selektywnie gmina Stalowa Wola –   I kw.2019 r.

SUROWCE WTÓRNE: PAPIER, PLASTIK, SZKŁO
wystawiać przed posesją do godz. 7:30
CHARZEWICE, SOCHY, Sandomierska15 I 12 II 12 III
POSANIE, KARNATY, Brandwicka
ROZWADÓW16 I 13 II 13 III
PIASKI, PODCHOINIE
WIDOK, MŁODYNIE, PORĘBY, SKARPA, PŁAWO17 I 14 II 14 III
ŚRÓDMIEŚCIE, CENTRALNE, FLISAKÓW, LASOWIAKÓW, WYZWOLENIE, FABRYCZNE, PODLESIE, METALOWCÓW
ENERGETYKÓW, SWOŁY, ZASANIE18 I 15 II 15 III
HUTNIKÓW I i II
ODPADY ZIELONE
wystawiać przed posesją do godz. 7:30
CHARZEWICE, SOCHY, PODCHOINIE, Sandomierska       27 III  
ROZWADÓW, POSANIE, KARNATY, Brandwicka. MŁODYNIE, PORĘBY
PIASKI, WIDOK       28 III
PŁAWO, SKARPA, FLISAKÓW, LASOWIAKÓW, CENTRALNE, FABRYCZNE, ŚRÓDMIEŚCIE, WYZWOLENIE, METALOWCÓW, PODLESIE
HUTNIKÓW, ENERGETYKÓW, SWOŁY, ZASANIE,        29 III
POPIÓŁ
wystawiać przed posesją do godz. 7:30
ROZWADÓW, BRANDWICKA, CHARZEWICE, POSANIE,KARNATY,
SANDOMIERSKA,SOCHY
 29 I 26 II 27 III
PIASKI, Podchoinie, WIDOK,
MŁODYNIE,PORĘBY
30 I 27 II 28 III
PŁAWO, SKARPA, FLISAKÓW, LASOWIAKÓW, CENTRALNE, FABRYCZNE, ŚRÓDMIEŚCIE, WYZWOLENIE, METALOWCÓW, PODLESIE, HUTNIKÓW, ENERGETYKÓW, SWOŁY, ZASANIE31 I 28 II 29 III
ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNYWSZYSTKIE OSIEDLA
Odpady odbierane po wcześniejszym zgłoszeniu min. 2 dni przed terminem odbioru tel. (15 842 09 58) należy w dniu odbioru wystawić przed posesją* do godz. 7:30
        27 II
ODPADY PROBLEMATYCZNEWSZYSTKIE OSIEDLA          7 III
WIELKIE GABARYTY
MŁODYNIE, PORĘBY, WIDOK, ROZWADÓW, PIASKI, CHARZEWICE, METALOWCÓW, PODLESIE, FABRYCZNE, WYZWOLENIE2,14,28 I 11,25 II 11,25 III
ŚRÓDMIEŚCIE, CENTRALNE, PŁAWO, SKARPA, FLISAKÓW, LASOWIAKÓW, ENERGETYKÓW, HUTNIKÓW, SWOŁY, ZASANIE7,21 I 4,18 II 04,18 III

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w pozostałych gminach – I kw.2019 r.

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas