• Szerokość
    • Rozmiar treści
  • Home
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Szkolenia i kursy dla firm z unijną dotacją. Kuźnia Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie
Budynek na ul. Kwiatkowskiego 1 w Stalowej Woli

Kursy prawa jazdy, obsługa klienta i sprzedaż, wdrażanie RODO w firmie, szkolenia z branży elektrycznej i systemów zarządzania ISO, seminaria z zakresu księgowości, kursy kosmetyczne i fryzjerskie – to tylko niektóre szkolenia z jakich skorzystały lokalne firmy w ramach prowadzonego w stalowowolskiej Kuźni Przedsiębiorczości działania na rzecz rozwoju kwalifikacji dla kadr.

Udział w projekcie jest atrakcyjny również ze względów finansowych. Część kosztów szkoleń pokrywają środki pochodzące z Unii Europejskiej, a warto skorzystać z tej szansy, bo jest to jeden z ostatnich projektów tego typu w obecnej perspektywie unijnej. Tym razem propozycja kierowana jest dla właścicieli przedsiębiorstw, a w szczególności do małych firm, zatrudniających od 10 do 49 pracowników z powiatów: tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, mieleckiego, niżańskiego i kolbuszowskiego:

Pracodawca, który zgłosi się do nas otrzyma pełne wsparcie w procesie składania wniosku. Z Bazy Usług Rozwojowych może wybrać rodzaj i zakres szkolenia, odpowiadające potrzebom jego firmy. Aż do 80 % kosztów tej usługi może zostać pokryte ze środków unijnych” – przekonuje Katarzyna Koper z Kuźni Przedsiębiorczości MZK.

Chętnych właścicieli firm, Miejski Zakład Komunalny zaprasza do Biura Projektu w budynku Kuźni Przedsiębiorczości, przy ulicy Kwiatkowskiego 1, pokój nr 227, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub w Biurze Partnera Projektu w Tarnobrzegu przy ul. Warszawskiej 227 B.

Zainteresowani mogą zadzwonić pod numer 15 814-91-12, kom. 789 446 760 lub kontaktować się mailowo na adres: projektbur@ststrefa.pl.

K.G.

 

 

Do góry