• Szerokość
    • Rozmiar treści
  • Home
  • /
  • kalendarz
  • /
  • „Mikroinstalacje OZE” – zapraszamy do podpisywania umów.
zdjęcie paneli solarnych

Od poniedziałku, 13 lutego można podpisywać umowy z Gminą Stalowa Wola na montaż instalacji z odnawialnych źródeł energii. Osoby, które złożyły komplet dokumentów proszone są o zgłoszenie się do Biura Obsługi Klienta Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli, przy ulicy Komunalnej 1 celem sfinalizowania umowy.

Nabór do projektu p.n.„Mikroinstalacje OZE w Gminie Stalowa Wola” ruszył w sierpniu ubiegłego roku. Warunki finansowe, formalno-prawne, jak i techniczne projektu mieszkańcy poznali w czasie dwóch spotkań, które zorganizowano specjalnie dla zainteresowanych właścicieli domków jednorodzinnych. W styczniu b.r. technicy, specjaliści od montażu instalacji odwiedzili wszystkie posesje, sprawdzili warunki techniczne i podali szacunkowy koszt inwestycji w poszczególnych gospodarstwach domowych. Teraz osoby, które zdecydowały się na udział w projekcie powinny zgłosić się do MZK w celu podpisania umowy.

– Zapraszamy właścicieli nieruchomości, którzy zgłosili chęć udziału w projekcie oraz złożyli wymagane dokumenty na montaż kolektorów słonecznych lub paneli fotowoltaicznych. Umowy podpisywane będą w Biurze Obsługi Klienta MZK w Stalowej Woli przy ulicy Komunalnej 1. Wzory umów można znaleźć na naszej stronie www.mzk.stalowa-wola.pl. Jeżeli nieruchomość posiada więcej niż jednego właściciela bardzo prosimy o pobranie ze strony upoważnienia dla jednej osoby. Pozwoli to zaoszczędzić Państwa czas, gdyż na podpisanie umów czeka blisko 600 mieszkańców – wyjaśnia Jakub Sajur z MZK w Stalowej Woli.

Komplet wzorów dokumentacji znajduje się na stronie www.mzk.stalowa-wola.pl oraz www.stalowawola.pl .Szczegółowych informacji udzielają pracownicy MZK w Stalowej Woli pod nr tel. 15 842 34 11 wew. 359 lub pisząc na e-mail: jsajur@mzk.stalowa-wola.pl.

Termin złożenia wniosku o dofinansowanie inwestycji w Urzędzie Marszałkowskim upływa 2 marca b.r. Decyzja czy nasza Gmina otrzyma środki zapadnie w drugiej połowie roku.

WZÓR-umowy-Gmina-Właściciel-nieruchomości-10-02-2017

WZÓR-umowy-Gmina-Właściciel-nieruchomości-10-02-2017.pdf

Załącznik nr 2 do umowy Upoważnienie – OZE 09-02-2017

Załącznik-nr-2-do-Umowy-upoważnienie-OZE-09-02-2017.pdf

Załącznik nr 1 Oświadczenie o przetwarzaniu 09-02-2017

Załącznik nr 1 Oświadczenie o przetwarzaniu 09-02-2017.pdf

Do góry