• Szerokość
    • Rozmiar treści

MZK Sp. zo.o. w Stalowej Woli informuje, że w związku zakończeniem remontu rynku w Rozwadowie od dnia 11.12.2022r. (niedziela) nastąpi zmiana rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Autobusy komunikacji miejskiej ponownie będą zatrzymywać się na przystanku Rozwadów – Rynek i nie będą zatrzymywać się na przystankach zastępczych na ulicy Granicznej (za wyjątkiem kursów linii nr 4 kursujących do przystanku przy szkole na ul. Polnej).

Autobusy linii nr 1, 6 oraz wybrane kursy linii 3,4,19 będą kursować (przez przystanek Rozwadów Rynek) i dalej docelowo do przystanku Dąbrowskiego – Dworzec PKP.

W związku z powyższymi zmianami drobnym korektom ulegną godziny odjazdu linii autobusowych z poszczególnych przystanków. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie www.rozklad.mzk.stalowa-wola.pl.

Montaż nowych rozkładów jazdy na przystankach autobusowych będzie miał miejsce w sobotę (10.12.2022r.). Prosimy pasażerów, aby w sobotę zwrócić uwagę na datę obowiązywania rozkładu jazdy, która znajduje się w prawy górnym rogu tabliczki z rozkładem jazdy danej linii komunikacyjne.

Zespół ZKM

Przystanek na rozwadowskim Rynku.
Do góry