• Szerokość
    • Rozmiar treści
Business Mixer

Zapraszamy na wydarzenie startupowe, współorganizowane przez Stalowy Startup działający przy Inkubatorze Technologicznym w Stalowej Woli.

Kiedy: 21 marca 2017 r.

Miejsce: Hotel Hutnik, ul. Ks. Prymasa Wyszyńskiego 12, Stalowa Wola

Godzina: 17:00

Idea
Business Mixer to cykliczne spotkania, podczas których przedsiębiorcze osoby prowadzące własny biznes lub dopiero myślące o założeniu firmy mają okazję do zwiększenia swojej wiedzy dzięki prelekcji wygłoszonej przez gości specjalnych, a także nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości podczas sesji networkingowych. Głównym celem wydarzenia jest promocja przedsiębiorczości wśród młodych osób oraz prezentacja pomysłów na biznes początkujących przedsiębiorców w ramach organizowanego podczas Business Mixera konkursu na Najlepszy Pomysł Biznesowy. Udział w konkursie daje niepowtarzalną okazję, aby w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów, partnerów bądź potencjalnej konkurencji zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Każdy Business Mixer złożony jest z trzech części

  • Spotkanie z Gościem Specjalnym – Pawłem Piotrowskim, Prezesem Zarządu Tryumf Sp. z o.o.
  • Prezentacja startup’ów i wybór najlepszego
  • Networking przy cateringu

Forma Business Mixer’a

Spotkanie rozpoczyna się od wystąpienia gościa specjalnego. Następnie prezentują się wybrane startupy/początkujące firmy, które mają do dyspozycji 7 minut na prezentację swojego pomysłu. Kapituła konkursu oraz gość specjalny odniosą się do każdego pomysłu, a dodatkowo podzielą się swoim doświadczeniem i obserwacjami, które pozwolą startup’om w rozwijaniu swoich inicjatyw biznesowych. Po części oficjalnej Business Mixer’a następuje część nieoficjalna, gdzie w luźnej atmosferze przy cateringu startupy mogą nawiązać nowe kontakty oraz wymienić się doświadczeniami.

  

Do góry