• Szerokość
    • Rozmiar treści
  • Home
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Głosuj na czerwoną flotę MZK. Mobilny MOF TOP-ową inwestycją?
zdjęcie miejskich autobusów

19 nowoczesnych autobusów, 20 000 Kart Miejskich, 30 elektronicznych tablic informacyjnych, 3 biletomaty, Centrum Kierowania Ruchem oraz sieć światłowodów – to wszystko samorząd miasta zrealizował w ramach Mobilnego MOF-u. Nic więc dziwnego, że kapituła konkursu Top Inwestycje Komunalne po raz kolejny dostrzegła Stalową Wolę i znaleźliśmy się w gronie 25 najlepszych inwestycji z całej Polski. Teraz kolej na Was. Pokażcie, że także doceniacie inwestycje w rozwój naszego miasta i oddajcie głos na Stalową Wolę.

Głosować możecie codziennie do 13 maja (do godziny 9.00) klikając w link: https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-komunalne-2020,78/mobilny-mof-stalowej-woli,2513/

Konkurs Top Inwestycje Komunalne 2020 wyłoni najlepsze inwestycje komunalne oddane do użytku w ubiegłym roku (lub zrealizowane przynajmniej w 50 proc.). Nasze miasto doceniono za projekt Mobilny MOF (Miejski Obszar Funkcjonalny). To inwestycja, dzięki której w Stalowej Woli dokonała się rewolucja w stalowowolskiej komunikacji miejskiej.

Spośród nominowanych samorządów swoich faworytów wskażą członkowie Rady Konsultacyjnej konkursu. Niezależnie od tego, zwycięską inwestycję w głosowaniu internetowym wybiorą również Czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl.

Jesteśmy na TOP-ie. Pokażmy, że jesteśmy wspólnie dumni ze Stalowej Woli i codziennie głosujmy za naszym projektem: https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-komunalne-2020,78/mobilny-mof-stalowej-woli,2513/

Celem organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl i Grupę PTWP konkursu jest pokazanie skali inwestycji komunalnych oraz ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Do góry