• Szerokość
    • Rozmiar treści
Inkubator technologiczny

W środę 23 listopada (godz.17.00) zapraszamy na darmowe warsztaty z zakresu skutecznej prezentacji pomysłów i sztuki przemawiania przed publicznością. Umiejętność ta jest nieocenioną pomocą w życiu biznesowym oraz osobistym. Odpowiednie przygotowanie prezentacji może pomóc w pozyskaniu klientów, partnerów biznesowych czy inwestora dla Twojego pomysłu. Zajęcia poprowadzi Kamila Sidor – przedsiębiorca społeczny, mówczyni, współtwórczyni globalnej społeczności Geek Girls Carrots oraz trenerka przemawiania publicznego w Speaking Carrots. W 2011 została inwestorką w startupie technologicznym Motivapps. W 2016 roku znalazła się na liście najbardziej kreatywnych Polaków magazynu „Brief”. W 2014 roku została wybrana do grupy 25 młodych liderów przez magazyn „Teraz Polska” i znalazła się też na liście „New Europe 100″ – liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Po godzinach uprawia jogę, medytuje, czyta książki i podróżuje po świecie.
Wstęp na spotkanie jest BEZPŁATNY ale wymaga wcześniejszej rezerwacji biletów! Bilety dostępne na : http://startupstalowa.evenea.pl/.
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Platformy Startowe dla nowych pomysłów – platforma TechnoPark BiznesHub” przez Stalowy Startup oraz INUP.

Do góry