• Szerokość
    • Rozmiar treści

W sobotę 22 kwietnia zapraszamy mieszkańców Powiatu Stalowowolskiego do udziału w 9. edycji akcji „Drzewko za makulaturę”, którą organizujemy w partnerstwie z Powiatem Stalowowolskim.
Makulaturę będziemy przyjmować od Państwa w dwóch naszych punktach:
– w Rupieciarni przy ulicy 1-Sierpnia 18 A, gdzie zapraszamy osoby oddające mniejsze ilości surowca,
– na terenie Zakładu Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych, przy ulicy COP 25 (wjazd od strony fIrmy IKEA). Bardzo prosimy osoby, które planują dowieźć makulaturę samochodami, o udanie się na teren ZMBPOK, na strefie przemysłowej.

Rupieciarnia 1 w Stalowej Woli
Punkt Selektywnej Zbiórki Surowców w Stalowej Woli.

Po oddaniu i zważeniu makulatury wydawane będą specjalne kupony (1 kupon za każde 5 kg makulatury), które tego samego dnia będzie można wymienić na sadzonki wystawione na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli przy ul. Podleśnej 15. Zgodnie z regulaminem akcji, jedna osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 5 sadzonek, a do wyboru będą następujące gatunki drzew i krzewów: dąb szypułkowy, dąb bezszypułkowy, sosna, klon jawor, róża, lipa, wiąz, jodła, świerk, brzoza, czereśnia ptasia, borówka amerykańska, dereń jadalny, katalpa, morwa biała, hortensja bukietowa, ligustr pospolity. Drzewka zapewnia Powiat Stalowowolski wraz z Nadleśnictwo Gościeradów, Lasy Państwowe. Wydawane będa tradycyjnie przed budynkiem Starostwa Powiatowego, przy ulicy Podleśnej 15. Tam też zapraszamy na nasze firmowe stoisko, gdzie nie zabraknie eko konkursów.

Plakat informacyjny do 9. edycji akcji
Do góry